Tekst alternatywny
JANUSZ STASIAK - kompozytor, gitarzysta i wokalista. Współpracował kompozytorsko z TURBO, ODDZIAŁEM ZAMKNIĘTYM, REZERWATEM, SYNDIĄ i wielu innymi. Jako muzyk i wokalista w zespołach KORPUS, ZANDER HAUS,VENA.
Na You Tube można obejrzeć videoclipy zespołu Korpus
(KRÓLOWA BALU, AS, WIARA )
Pracował w filmie jako scenograf i dekorator wnętrz. Hobby: nurkowanie w oceanach i morzach całego świata, podróże. Przeżył bezpośrednie spotkanie z rekinami, a na głębokościach atak mureny. Ma III klasę PADI. Zakochany w Egipcie, był w nim ponad 40 razy!!! I nadal tam jeździ, "Egipt to prawie jego druga ojczyzna". Kocha też polskie góry, przede wszystkim Tatry. Uwielbia psy... aktualnie ma mieszańca doga z wilkiem... Lolka!!! Miłośnik starych mercedesów i dobrej polskiej kuchni!!! Kolekcjoner muszli, zbiera też najdelikatniejsze okazy czaszek tygrysich ośmiornic.
W 1996 roku " Johan" wraz z Kubą Wojewódzkim nagrali na zlecenie DT CENTRUM słynny wtedy clip "Życiowy poker", który jako jedna z pierwszych medialnych reklam był puszczany w sieci DT CENTRUM na telebimach. W teledysku , dla którego potrzeb zamknięto na dwa dni Pasaż Śródmiejski i kilka pięter DT, widzimy jak Kuba zawzięcie gra z Johanem i kumplami w pokera i chyba OSZUKUJE!!!

Tekst alternatywny
KINGA KERPERT - Wokalistka zespołu "Johane's" Genialny słuch harmoniczny, piękny głos i niepowtarzalna uroda! Śpiewa od dzieciństwa i słychać, że kocha muzykę! Małymi kroczkami wydeptała ścieżkę do profesjonalnego debiutu, co pokazuje ogromny upór i silną wolę tej niewielkiej kobiety. Występowała w wielu zespołach amatorskich, m.in. "PaniKa" przy MDK w Otwocku. Śpiewała w chórach: Cantores Reginae Poloniae i Akademickim Uniwersytecie Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Dyskretnie milczy na swój temat. Za to w piosenkach powala siłą głosu i czaruje słuchaczy. Uwielbia podróże, jazdę motocyklem i dobre kino.
Tekst alternatywny
TOMASZ JACKOWIAK - Współkompozytor wszystkich piosenek zespołu "Johane's" Pod koniec lat 80-tych członek zespołów "Roxa" i "Syndia". Twórca i producent podkładów i półplaybacków. Nagrywał ze znanymi muzykami we Francji z Youssou N'Dourem, Kassavem i M. C. Solarem. Zakochany w Paryżu i ... w Senegalu (gdzie ma wielu przyjaciół). Miłośnik dobrego piwa i starych motorów.
Tekst alternatywny
NAZIM ALIJEW - Muzyk, instrumenty perkusyjne i klawiszowe. Perkusista z zamiłowania i wykształcenia. Z muzyką związany od urodzenia, wychowany w domu pianistki i dyrygenta Opery Lwowskiej. Nieobce mu są różne gatunki muzyczne takie jak: blues, rock, pop, heavy metal, ale i piosenka aktorska, kabaret oraz jazz. Brał udział w wielu projektach jako wykonawca, muzyk sesyjny i akompaniator. Współpracował z czołowymi solistami Estrady Polskiej między innymi: Jackiem Skubikowskim, Andrzejem Rybińskim, Edytą Geppert, Ewą Śnieżanką, Lidią Stanisławską, Grzegorzem Markowskim, Krzysztofem Cugowskim, Tadeuszem Nalepą, Hanką Bielicką, Januszem Zakrzeńskim, Maciejem Damięckim, Robertem Chojnackim i wielu innymi. Był członkiem formacji: TNT, KORPUS, TAXI - 3032, SYNDIA, LOOK OF LOVE, PARKWAY… Brał udział w wielu festiwalach w Polsce oraz za granicą. Obecnie nawiązał współpracę z formacją LESTER KIDSON "Power Trio" oraz z muzykami z Wielkiej Brytanii (Patsy Gamble), z USA (Billy "Harp" Hamilton), z którymi koncertuje nie tylko w Polsce, ale i po całej Europie. Hobby: znawca mercedesów, kocha rafy koralowe Egiptu, słońce i Morze Czerwone. Niepokonany mistrz w ping- ponga!!! Uwielbia polską kuchnię i pieczyste... bez mięska świat byłby kiepski!!!
Tekst alternatywny
PIOTR SZEWCZENKO - Wirtuoz gitary klasycznej i elektrycznej. Stworzył aranżacje i klimaty gitarowe do wszystkich piosenek zespołu JOHANE'S. Współpracował studyjnie i koncertowo z Edytą Bartosiewicz. Jeden z najlepszych muzyków sesyjnych w Polsce! Miłośnik zwierząt i dobrej książki. Niespotykanie spokojny i skromny człowiek.
Tekst alternatywny
PIOTR WIKTOROWSKI - Gitara solowa... ale jaka!!! Grał rocka w wielu grupach... tych największych!!! Nie chce żyć przeszłością... wrócił do muzyki tylko dla Johana, z którym przyjaźni się od wielu lat! Superprzystojny facet (ma ksywkę "Laska") z dynamitem w palcach! Jak gra solo na wiośle to wszyscy odpływają... Kocha ryzyko i małe szaleństwa w granicach normy!
Tekst alternatywny
JAROSŁAW BĄCZKOWSKI- Gitarzysta basowy. Karierę muzyczną rozpoczynał na początku lat 80-tych od art-rockowej grupy Gnom. Na przestrzeni ponad 25 lat uczestnik wielu projektów muzycznych i wydawniczych, redaktor muzyczny oraz twórca i wieloletni właściciel warszawskiej sali prób "Iwicka". Był członkiem zespołów: Joy Band , Trapiści, Super Blues Band, Alice, TheCase, Gethsemane, The BC, Music Maker's, Wanilia, Parkway, Lester Kidson Band, Crossroads i innych. Duży rozmiar kapelusza... prawdziwy gentelmen w muzyce jak i w życiu... Miłośnik dobrych aut, porządnych trunków i pięknych kobiet!
Tekst alternatywny
ARTUR MIKOŁAJSKI- organy Hammonda, piano . Współpracował studyjnie i koncertowo z Regeneracją, Antykwariatem, Bloose Connection, Anthony Moon, Magdaleną Tul. Obecnie, poza Johane's współpracuje również z Why Ducky?, Crossroads, Fever, Chajim. Miłośnik Hammondów, rajdów, pięknych kobiet i "soku z gumi-jagód".
Tekst alternatywny
CHRISTOPHE VOIS'E -współkompozytor piosenek. Instrumenty klawiszowe, fortepian, aranżacje symfoniczne. Dyrygent opery genewskiej, profesor na Yale University. Autor kantaty do słów Jana Pawła II. -2002 r. Gdańsk oraz sakrum MISSA BREVIS do ostatnich słów ks. Popiełuszki.- 2009 r.Warszawa.
VOI'SE ostatnio nagrał płytę symfoniczną z zespołem Night Rider! Prawdziwy majstersztyk!!! Kocha kobiety, szum morza i liryczne klimaty... Prawdziwy czarodziej... genialny i niepowtarzalny artysta!!!
W koncertach zespołu "Johane's" bierze udział gościnnie grając na fortepianie koncertowym, oboju, trąbce, rożku angielskim i saksofonie.

=> LINK DO BIOGRAFII CHRISTOPHERA <=

W pracach przygotowawczych gościnnie wzięli udział :
-gitarzysta RAFAŁ SĘDEK(główny kompozytor PATRYCJI MARKOWSKIEJ)
-gitarzysta bluesowy PRZEMYSŁAW GNATOWSKI.
-KASIA MICHALSKA- wokal-gościnnie (piosenka "PRZEPRASZAM" )© Copyright 2009-2011 Janusz "Johan" Stasiak, All Rights Reserved.
Powielanie i dalsze rozpowszechnianie bez zezwolenia zabronione!
Design by Piotr "Stasiu" Stasiak.